top of page

Geleneksel eğitim.

MasterClass'ın ulusal -  uluslararası lokasyonlarında veya uygun görülen akredite  lokasyonlarda gerçekleşir.

Geleneksel kurslar, çoklu ortam araçları ve akredite materyallerin kullanımıyla desteklenen sertifikalı eğitmenlerimiz tarafından yürütülür .

 

Bu eğitim yönteminde bir kursun olup olmadığını öğrenmek için ilgilendiğiniz kursa ayrılmış sayfayı ziyaret edin. Ayrıca planlanan tarihler ve eğitim maliyeti gibi başka faydalı bilgiler de bulacaksınız. 

Bu eğitim modeli, eğitmen ve diğer katılımcılar ile etkileşim olasılığını en üst düzeye çıkarır. 

Uzaktan öğrenme modeli.

MasterClass'ın uzaktan öğrenme eğitim modeli, bir web konferansı aracı aracılığıyla uzaktan bir kursa / eğitime katılımı ifade eder.

Uzaktan Öğrenme eğitim yöntemi, katılımcıyı fiilen MasterClass tesislerinde bulunma zorunluluğundan kurtarır.

İnternet bağlantınız olduğu sürece (minimum ADSL) eğitimi evde veya ofiste yapmak mümkündür.

Bu öğrenme  modeli de katılımcının kurs videolarını, sunum slaytlarını takip etmesine olanak tanıyan gelişmiş bir web-konferans çözümü kullanmamız sayesinde , katılımcıya eğitmen ve kurstaki diğer katılımcılarla aktif olarak etkileşime girme imkanı verilir.

Bu model aynı zamanda fiziksel hareketle ilgili tüm ücretleri (seyahat süreleri, seyahat faturalarını) optimize eder ve aynı zamanda eğitmen ve diğer katılımcılar ile yüksek düzeyde etkileşimi garanti eder.

Şirket içi eğitim modeli

MasterClass'ın şirket içi eğitimleri, şirketinizin ihtiyaçlarını, operasyonel gereksinimlerinize ve bütçenize uyacak bir zamanda, yerde ve fiyatta karşılamak üzere tasarlanmış ısmarlama eğitim programlarıdır.  

Planlanmış eğitim programlarımızdan herhangi biri, kendi tesislerinizde hazır bir ürün olarak sunulabilir veya bu kursları bir kılavuz olarak kullanarak sizin için bir programı özelleştirebiliriz. Alternatif olarak, sıfırdan başlayabilir ve iş zorluklarınızı çözecek, beceri boşluklarını dolduracak ve yatırım getirisi sağlayacak tamamen özel bir eğitim programı tasarlamak için sizinle birlikte çalışabiliriz. Eğitime ihtiyacı olan çok sayıda personeliniz varsa veya çok özel sonuçlara ihtiyacınız varsa, bu model mükemmeldir.

Bu eğitim modelinin sağladıkları

iş hedeflerinize uygun çözüm üretilir.

Daha güçlü sonuçlar: kurs içeriği çalışanlarınızın ihtiyaçları ile eşleştirilir

Eğitim gereksinimlerinize en uygun maliyetli çözümdür

Eğitim sizin için en uygun zaman ve yerde yapılacağından minimum iş gücü kesintisine ulaşılır.

bottom of page